Logo RU

Захист даних і конфіденційност

Сайт www.kreditinakartu.com.ua (далее в тексте — Сайт).
Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт (www.kreditinakartu.com.ua).
Ваша конфіденційність, безпека дуже важлива для нас. Будь-яка інформація, отримана від Відвідувача, не буде розкрита і оцінюється як конфіденційна, вона не буде продана або використана іншим чином, заподіявши шкоду Відвідувачам.
Відвідувачі сайту мають право без обмежень, і ввівши дані, відвідувати розділи Сайту і ознайомлюватися з інформаційними матеріалами.
На сайті використовується підвищена безпека даних з використанням сертифікатів SSL. SSL забезпечує, що інформація, що пересилається з сервера на комп'ютер клієнта, зашифрована, якщо інформація перехоплена, то її неможливо прочитати, і неможливо змінити інформацію.
При відвідуванні Сайту інформація про електронній пошті, імені, дати народження, номер телефону, місті, IP-адресу, про ідентифікаційний номер, операційної системи пристрою, версії браузера, посилання доступу і GCLID Google Adwords використовуються для аналізу тенденцій відвідувачів для внутрішнього використання. Ці дані зберігаються на DigitalOcean.com протягом 26 місяців, а потім видаляються.
Ви можете видалити ці збережені дані в будь-який час, написавши на наступну адресу електронної пошти: info@kreditinakartu.com.ua. Відкликання згоди не впливає на обробку даних, які були здійснені в період, коли ваше згода була дійсно.
Відвідуючи Сайт, його Відвідувач погоджується з умовами Cookies, Захисту даних, Користування і ел. пошти. Приймається, що відвідувач з даними умовами ознайомився і прийняв їх.
Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятно їх зміст, посилання (і) на авторські права.