Logo RU

СМС

Сайт www.kreditinakartu.com.ua, надалі «Сайт».
Відвідувач - фізична особа, яка відвідує Сайт через Інтернет.
СМС використовується для успішного спілкування з відвідувачем сайту. Всі СМС обробляються з використанням різних антивірусних і спам-фільтрів. Сайт залишає за собою право заблокувати будь-який номер телефону, який він вважає недоречним.
SMS можуть містити рекламні тексти, якщо ви не хочете їх отримувати, будь ласка, відмовтеся від реклами тут або в відправлених SMS.
Ви повинні знати, що для відправки SMS використовується відкрита система, і Сайт не може забезпечити абсолютну безпеку, тобто все SMS-повідомлення отримані без помилок, не містять вірусів і не втрачені, незнищенні і не перехоплені, а також не розшифровані. Тому конфіденційна і / або особиста інформація не надсилається за допомогою SMS. Сайт не несе відповідальності за зміст SMS, якщо воно пошкоджено, перехоплено, розшифровано або іншим чином присвоєно.
Вміст відправленого SMS може бути конфіденційним і призначений для відповідного користувача сайту. Якщо ви отримали SMS, не призначене для вас, такі обставини не дозволять вам використовувати або розкривати цю інформацію. Будь ласка, негайно повідомте адміністратору сайту і видаліть це SMS. Будь-яке несанкціоноване використання, розкриття або поширення вмісту сайту за допомогою SMS заборонено.
Отримуючи і відкриваючи SMS з Сайту, ви погоджуєтеся з усіма умовами Сайту.
Якщо в подальшому не бажаєш отримувати новини та SMS від Zaimo, відмовитися можливо у Вашому профілі користувача.